Pomimo upału i żaru słonecznego, w podniosłej atmosferze zakończyliśmy rok szkolny i pożegnaliśmy uczniów klasy VIII. Najpierw odbyło się nabożeństwo w pobliskim kościele, gdzie Ksiądz Marek Jaworski podziękował Panu Bogu. Następnie, po odśpiewaniu hymnu i powitaniu przez Panią Dyrektor Irenę Śmiech licznie zgromadzonych Uczniów i Rodziców, na murawie pojawili się Damian i Czarek z klasy VII z niezwykle dynamicznym ukladem tanecznym. Potem był występ uczniów klas VII-VIII. Nadia Migdal zachwyciła zebranych swoim śpiewem, a utwory, które wybrzmiały, mówiły o rozstaniu, pożegnaniu, przyjaźni i tym, że koniec, to też początek czegoś nowego. Życzenia, upominki od koleżanek i kolegów z klasy VII, podziękowania oraz kwiaty dla Rodziców i Nauczycieli rozgrzały serca, wywołały łzy wzruszenia i zadumy nad przemijaniem, a także refleksję, że choć rozejdziemy się w różne strony świata, wspomnienie o nas przetrwa długie lata.
Kolejnym punktem było wręczenie nagród, dyplomów i świadectw. Gratulujemy wszystkim uczniom, nawet najmniejszych postępów i małych zwycięstw. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i życzymy, aby zdobyta wiedza, była inspiracją do dalszego rozwoju.
Rok szkolny 2025/26 przeszedł do historii. Niezawodni Rodzice zadbali o okolicznościowy tort, lody i pizzę. Bardzo ciepło dziękujemy za udaną, owocną współpracę i wsparcie w każdym działaniu.
Powodzenia Przyjaciele, już czas. Niech w nowym środowisku i szkołach, które wybraliście, spełnią się Wasze marzenia i plany na dorosłość.
Najlepsze życzenia składamy też Panu Łukaszowi, który po 9 latach pracy, jako katecheta, rozstał się z nami. Będzie teraz zatrudniony w szkole średniej w Lublinie. Zapowiedział jednak, że nigdy nie zapomni o ciepłych relacjach z uczniami i wspólnych wyjazdach na mecze Motoru.
Cieszmy się wakacjami, słońcem, pogodą letnich dni i nabierajmy sił na kolejny szkolny rok. Przede wszystkim jednak, bezpiecznie wypoczywajmy!
