Nasze świetliczaki włączyły się po raz kolejny w akcję #TataTeżCzyta. Pani pedagog A.Żydek zapraszała na zajęcia tatusiów, aby czytali przyniesioną z domu książkę. Spotkania dostarczały dzieciom wiele radości. W tym roku akcji towarzyszyło hasło przewodnie:,,Bo czytanie rozwija mózg,,". To inicjatywa, której celem jest zachęcanie ojców do efektywnego czytania dzieciom, budowania więzi oraz tworzenia pozytywnych wzorców czytelniczych . Świetliczaki mogły rozwijać wyobraźnię, ćwiczyć pamięć słuchową, poszerzać słownictwo. Wspólny czas z książką i tatą i książką to okazja do wyciszenia i zacieśnienia relacji między ojcem a dzieckiem.
Bardzo dziękujemy tatusiom za tak ciekawe spotkania.
A w przededniu Dnia Ojca wszystkim Tatom składamy najserdeczniejsze życzymy. Dziękujemy za Waszą codzienną troskę, cierpliwość, mądrość, wsparcie, które dajecie swoim dzieciom. Niech każdy dzień przynosi Wam wiele powodów do radości i dumy. Życzymy Wam zdrowia, spokoju i samych pięknych chwil spędzonych z rodziną.
