W naszej szkole

 • Przystanek Talentowo

   31 maja klasa VII razem z pedagogiem  specjalnym  p.A.Żydek uczestniczyła w  V Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Nałęczowskim Centrum Kultury. ,,Przystanek Talentowo" ma na celu zmianę postrzegania przez społeczeństwo osób z trudnościami            z dysfunkcjami. To przestrzeń do  zaprezentowania swoich talentów, a także forma terapii dla osób niepełnosprawnych. 

  Miałyśmy ogromną  okazję być widzami niebywałych konfrontacji teatralno-muzycznych. Artyści                 z niepełnosprawnością intelektualną, a także ich opiekunowie włożyli mnóstwo pracy i wysiłku, aby móc zaprezentować się  na scenie. Miejsce było przepełnione cudowną atmosferą, a nieprzeciętne talenty           i ogromne pokłady pozytywnej energii napełniły nas szczęściem. Artyści poprzez sztukę dostarczyli nam  mnóstwo przeżyć i emocji. Pokazali, że niepełnosprawność  nie przeszkadza spełniać marzeń, że ograniczenia są często tylko w naszej głowie, a słabość trzeba przekuć w siłę i próbować ...

  Ogromnie dziękujemy Pani Renacie Kruk za zaproszenie na to wydarzenie i Panu Wójtowi Arturowi Markowskiemu za udostępnienie nam busa, którym bezpiecznie dotarliśmy do celu.

  Aneta Żydek

    

 • Zbiórka słodyczy zakończona

  Ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyłączyły się do zbiórki dla podopiecznych Bractwa Miłosierdzia im. Brata Alberta w Lublinie. Zebrane słodycze, zabawki zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych Podopiecznych-dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

  Dzieląc się z innymi rozwijamy empatię i otwartośc na potrzeby drugiego człowieka. I to jest piękne.

  A.Żydek pedagog specjalny

 • Niecodzienna lekcja z zakresu nauk przyrodniczych.

  W dniu 31 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w interaktywnym spotkaniu pt. „Zasady fizyczne czy kwasy chemiczne” przeprowadzonym przez grupę ,,Zaelektryzowani".

  Nietypowe zajęcia pomogły zrozumieć zawiłość zjawisk fizycznych, chemicznych czy przyrodniczych zachodzących w otaczającym nas świecie.  W ramach tej ciekawej lekcji uczestnicy mogli obejrzeć eksperymenty związane z naukami przyrodniczymi i dowiedzieć się na czym polegają:

  - zabawy z ciekłym azotem,

  - rozkład termiczny perhydrolu,

  - zabawy z helem,

  - czy zawsze ogień musi nas poparzyć ?,

  - doświadczenia związane z napięciem powierzchniowym.

  Były to ciekawe zajęcia, podczas których nikt się nie nudził.  

   

  D. Kołodziejczyk 

 • Dzień Dobrych Uczynków

        ,,Wielkie czyny

  składają sie z drobnych uczynków..."

                                                (L.T.)

                                                                              19 maja obchodziliśmy w naszej szkole  Dzień Dobrych Uczynków czyli święto społecznych i bezinteresownych działań. Pedagog specjalny p.A. Żydek  przybliżyła znaczenie tego święta. Pomysłodawcą tej akcji jest Fundacja Ekologiczna Arka, która zachęca do czynienia drobnych uczynków na rzecz ludzi, zwierząt lub środowiska naturalnego. Na szkolnym korytarzu pojawiła się gazetka tematyczna ze złotymi myślami, hasłami, wierszami, zawierająca przykładową listę dobrych uczynków. Pedagog zachęcała do zrobienia klasowego słoika takich uczynków. Klasy młodsze moga go napełniać makaronem czy klockami. Dla klas troszkę starszych była propozycja w postaci karteczek z obrazkami a dla najstarszych karteczki z napisanym dobrym uczynkiem. Miejmy nadzieję, że  szybko słoiki  w poszczególnych klasach się  napełnią..

                             Bo okazywane dobro zawsze do nas wraca i to ze zdwojoną siłą.

  To był dzień okazywania uśmiechów, mówienia miłych słów, okazywania drobnych gestów życzliwości, serdeczności. Warto pamietać, że czynić dobre uczynki mamy przez cały rok nie tylko dzisiaj. Nie wymagają one żadnych pieniędzy. Możemy poświęcić  swój czas, pomóc w sprzątaniu okolicy, zrobić zakupy starszej sąsiadce. Często zwykła  rozmowa albo docenienie czyjegos wysiłku ma mega znaczenie.

  Rozejrzyj się wokół siebie i działaj, nie czekaj na zachętę.

   

  A.Żydek pedagog specjalny

   

   

   

 • Zbiórka słodyczy

  Samorząd Uczniowski zaprasza społeczność naszej szkoły do włączenia się w zbiórkę darów dla podopiecznych  Bractwa Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta w Lublinie. Przeznaczona jest ona dla dzieci z najuboższych rodzin z okazji Dnia Dziecka.

  Zbieramy:

  -słodycze (ciastka, wafelki, batony, czekolady, cukierki, lizaki)

  -zabawki -nowe lub w idealnym stanie (oprócz pluszaków)

  -książeczki -nowe lub w idealnym stanie

  -artykuły szkolne (zeszyty, bloki, kredki, farby, flamastry, długopisy, ołówki).

  Pamiętajmy, że takie działania uwrażliwiają dzieci na krzywdę innych, uczą empatii i pokazują w jaki sposób można pomagać osobom będącym w trudnej sytuacji materialnej.

  Artykuły należy składać u p. Anety Żydek do 2 czerwca 2023r.

  A .Żydek opiekun SU

 • Konkurs Plastyczny dla przedszkoli pt.: „Wiosenne Drzewo” rozstrzygnięty!!!

        Dnia 16 maja br. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla przedszkoli pt.: „Wiosenne Drzewo”.

     W konkursie wzięły udział przedszkolaki ze wszystkich Oddziałów Przedszkolnych z terenu Gminy Wojciechów. Spośród 53 prac, które wpłynęły wszystkie spełniły wymogi formalne i zakwalifikowały się do konkursu. Jury w składzie p. Elżbieta Ryba, p. Jolanta Wieczorek oraz Aneta Zubrzycka miały bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Po długich dyskusjach komisja przyznała nagrody.

  W grupie wiekowej 3 – 4 latki

  - I MIEJSCE – Mikołaj Ochniak, Oddział Przedszkolny SP w Wojciechowie

  - II MIEJSCE – Milena Gałecka, Oddział Przedszkolny SP w Łubkach

  - III MIEJSCE – Kornelia Bielak, Oddział Przedszkolny SP w Miłocinie

   

  W grupie wiekowej 5 – 6 latki

  - I MIEJSCE – Liliana Chyła, Oddział Przedszkolny SP w Wojciechowie

  - II MIEJSCE – Alicja Masiukiewicz, Oddział Przedszkolny SP w Łubkach

  - III MIEJSCE – Maksymilian Stępień, Oddział Przedszkolny SP w Palikijach

   

       W związku z bardzo wysokim poziomem wykonanych prac komisja postanowiła przyznać po trzy wyróżnienia w każdej grupie wiekowej.

  WYRÓŻNIENIA otrzymali:

  W grupie wiekowej 3 – 4 latki

  - Jan Kowalski, Oddział Przedszkolny SP w Wojciechowie

  - Hanna Poleszak, Oddział Przedszkolny SP w Miłocinie

  - Liliana Jarosińska, Oddział Przedszkolny SP w Łubkach

  - Alan Patek, Oddział Przedszkolny SP w Maszkach

  W grupie wiekowej 5 – 6 latki

  - Iga Iwaniak, Oddział Przedszkolny SP w Wojciechowie

  - Nina Dąbrowska, Oddział Przedszkolny SP w Maszkach

  - Mikołaj Łojewski, Oddział Przedszkolny SP w Wojciechowie

  - Amelia Skorek, Oddział Przedszkolny SP w Łubkach

       Nagrody dla laureatów, dyplomy i upominki dla wszystkich biorących udział w konkursie oraz podziękowania dla opiekunów prac plastycznych zostały już przekazane do szkół i wręczone dnia 19 maja br.

     Gratulujemy nagrodzonym przedszkolakom! Dziękujemy wszystkim dzieciom za wykonanie wspaniałych prac! Nauczycielom gratulujemy utalentowanych podopiecznych! Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Łubkach składamy serdeczne podziękowania za ufundowanie nagród w konkursie.

     Wszystkie prace można podziwiać na wystawie w Szkole Podstawowej w Łubkach.

    Zapraszamy do galerii zdjęć.

  Koordynator konkursu - Katarzyna Masiukiewicz

 • Wycieczka do Małopolski.

  Za nami udana wycieczka do Małopolski, na którą wyruszyliśmy  z Łubek w środę 10 maja 2023 r. o godz. 7.00.  W przygodzie uczestniczyli uczniowie klas IV- VIII z naszej szkoły pod opieką pań: Doroty, Anety i Edyty oraz grupa uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Maszkach ze swoimi opiekunkami.

   

  Miejsca, które znalazły się na naszym wycieczkowym szlaku to:

  • Zabytkowa  Kopalnia Soli w Bochni,
  • Cmentarz na Pęksowym Brzysku  w Zakopanem
  • Kamiland – muzeum z trofeami naszego wybitnego skoczka narciarskiego –Kamila Stocha,  
  • Gubałówka  z wjazdem kolejką oraz pełnym emocji zjazdem kolejką krzesełkową z Butorowego Wierchu,
  • baseny termalne w  Białce Tatrzańskiej,
  • Kraków ( Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice, UJ)
  • Pensjonat w miejscowości Małe Ciche.

   

  Z wyprawy wróciliśmy w piątkowy wieczór pełni niezapomnianych wrażeń, zmęczeni ale zadowoleni .

  D. Kołodziejczyk

   

 • Dzień Polskiej Niezapominajki

       Dzień Polskiej Niezapominajki to święto przyrody obchodzone corocznie 15 maja, mające na celu promowanie jej walorów, stałe przypominanie o ochronie środowiska i zachowaniu różnorodności biologicznej Polski. Święto ma również na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji. Akcję zapoczątkował w 2002 redaktor radiowej Jedynki, prowadzący "Ekoradio", Andrzej Zalewski. Pierwsze obchody odbyły się 15 maja 2002 roku.

        W tym roku po raz pierwszy w obchody Święta Niezapominajki włączyły się również dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Łubkach. Przedszkolaki dowiedziały się kto był pomysłodawcą tego święta oraz jaka jest jego idea. Mogły z bliska przyjrzeć się tej roślince oraz poznać zapach niezapominajki. Dzieci wysłuchały „Bajki o Niezapominajce”, która miała na celu uświadomienie dzieciom konieczność dbania o nasze środowisko. Dowiedziały się również, dlaczego niezapominajka jest symbolem zakochanych, których czeka czasowe rozstanie. Przedszkolaki podczas quizu dzieliły działania na dobre i złe dla środowiska, a dla swoich najbliższych przygotowały kartki-niezapominajki. Mamy nadzieję, że obchody Dnia Polskiej Niezapominajki na stałe wpiszą się w kalendarz świąt obchodzonych przez dzieci.

  Katarzyna Masiukiewicz

   

 • Konkurs profilaktyczny

 • 160. rocznica Powstania Styczniowego - pokazy historyczne

   

    Powstanie styczniowe to największy w XIX w. polski zryw narodowy. Za datę jego rozpoczęcia przyjmujemy 22 stycznia 1863 r., gdy Komitet Centralny Narodowy wydał Manifest powołujący Tymczasowy Rząd Narodowy. Powstanie pochłonęło kilkadziesiąt tysięcy ofiar i odcisnęło ogromne piętno na dążenia niepodległościowe kolejnych pokoleń Polaków.

    W ramach obchodów 160 rocznicy wybuchu powstania uczniowie z naszej szkoły     w dniu 15 maja 2023r mieli możliwość  uczestnictwa w  pokazach historycznych związanych z tym tematem. Prowadzący w przystępny sposób opowiedział  dzieciom  o przyczynach i przebiegu powstania.Wspomniał najbardziej zasłużone osoby. Opowiedział o najważniejszych bitwach i skutkach powstania oraz o historii odzyskania przez Polskę upragnioej wolności. Uczniowie poznali umundurowanie powstańców oraz broń, którą sie posługiwali. Dzieci na żywo uczestniczyły w lekcji. Mogły przymierzyć prezentowane stroje, dotknąć eksponatów, poczuć się żołnierzem- powstańcem.                                                                                                                       Pokazy były żywą lekcja historii, w której większość obecnych  brała aktywny udział.

   

  dodała : Elżbieta Ryba

 • Fotorelacja z ostatnich działań Samorządu Uczniowskiego

   

  Ostatnie miesiące obfitowały w różne wydarzenia, w których uczniowie chętnie brali udział.

   

  Złożenie świątecznych życzeń

  Tuż przed Świętami Wielkanocnymi przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z rodzicami i opiekunem udali się do instytucji współpracujących ze szkołą. Uczniowie złożyli życzenia: zdrowia, radości i wielu łask od zmartwychwstałego Pana Jezusa i  przekazali świąteczne stroiki.

  Dzień Kolorowej Skarpetki

  Włączając się w obchody Dnia Osób z Zespołem Downa uczniowie założyli kolorowe niepasujace do siebie skarpetki. Pani A.Żydek przeprowadziła pogadanki majaca na celu podniesienie świadomości uczniów na temat trisomii 21 chromosomu. Nie zabrakło filmów, rozmów na temat różnorodności, prac plastycznych i pamiątkowych zdjęć różnych skarpetek.

  Dzień Kapcia

  23 marca obchodziliśmy Dzień Kapcia. Uczniowie przynieśli na zmianę obuwie nie takie jak zwykle.Tym razem były to klapki, kapcie, papucie. Nie zabrakło śmiesznych reniferków czy Myszek Miki. Jedne były futrzane, inne gładkie. Akcja miała na celu uświadomienie dzieciom, że obuwie trzeba zmieniać, bo wszyscy razem dbamy o porzadek w naszej szkole. To nasza wspólna przestrzeń. Pamietamy także o oszczędzaniu wody, a jeśli mniej śmieci to mniej sprzatania i mniej wody do tego  zużyjemy.  Właściciele  najciekawszych kapci zostali nagrodzeni słodką niespodzianką, Było miło i wesoło.

  Dzień Ziemi

  21 kwietnia obchodzilismy w naszej szkole Dzień Ziemi. Na korytarzu szkolnym pojawiła się tematyczna gazetka, składająca sie w dużej mierze z prac uczniów. Uczennice klasy II i III na krótkim apelu przybliżyły problemy dotyczące zagrożeń naszej planety. Młodzi artyści podkreślili, że najlepszym prezentem dla Ziemi jest nasza codzienna ekologiczna troska. Występ uświetniła piosenka M.Jeżowskiej "Moja planeta" w wykonaniu uczennic. Na zajeciach świetlicowych w trosce o naszą planetę uczniowie klasy I posiali w ogródku szkolnym nasiona kwiatów. Teraz będziemy pielęgnować rośliny i obserwować ich wzrost, a już niedługo cieszyć się ich przepięknym widokiem i zapachem.. Uczniowie pracowali z dużym zaangażowaniem, było to dla  nich ciekawe doświadczenie.

  Dzień Słodkości

  24 kwietnia w naszej szkole odbył sie kiermasz słodkości. Było pysznie i apetycznie. Wszystko bardzo szybko się sprzedało. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w naszą akcję: roodzicom, uczniom, nauczycielom. Zebrane środki zostaną przeznaczone na działania SU.

  Dziekuję uczniom za zaangażowanie, rodzicom za współpracę i zapraszam do włączania sie kolejne akcje samorządu. Razem możemy zdziałać wiele.

  Aneta Żydek opiekun SU

  Zapraszam do galerii zdjęć.

   

   

   

   

 • Przedszkolaki #zdroworosna z Legutko

     Przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Łubkach biorą udział w akcji #ZDROWOROSNA 2023.

        Inicjatorem tej akcji jest firma W.Legutko, która od lat dostarcza pasjonatom ogrodnictwa szeroki wachlarz nasion, cebulek kwiatowych oraz akcesoria ogrodnicze.

      Ideą akcji #ZDROWOROSNA, dedykowanej dzieciom, jest chęć przekonania najmłodszych do tego, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa. To także doskonała inspiracja dla nauczycieli, by w kreatywny sposób kształtować u swoich podopiecznych postawy proekologiczne i zamiłowanie do zdrowej żywności. 

         Jak to się stało, że przedszkolaki również otrzymały darmowy pakiet „małego ogrodnika”? Najpierw należało zgłosić się do akcji oraz zamówić bezpłatny zestaw edukacyjny. Nasze zgłoszenie zostało pozytywnie rozpatrzone i dzięki temu otrzymaliśmy paczkę niespodziankę!!

       Zajęcia rozpoczęły się od obejrzenia filmu edukacyjnego. Następnie rozmawialiśmy o doświadczeniach dzieci związanych z pomocą rodzicom w sianiu nasion w przydomowych warzywnikach. Dzieci bez najmniejszego problemu wymieniały nazwy warzyw, które wysiewały do grządek. Bardzo dobrze wiedziały również, dlaczego warto samodzielnie wysiewać i hodować warzywa. Na pytanie „Czy przedszkolaki chciałyby założyć swoje ogródki w przedszkolu?” wszyscy jednogłośnie odpowiedzieli „TAK!”. Moment otwarcia pakietu był bardzo ekscytujący, wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na rozpakowanie paczki oraz poznanie jej zawartości. Paczka zawierała m.in. worek z ziemią, małe doniczki oraz opakowania z nasionami kopru. Po omówieniu kolejnych etapów wysiewu nasion przystąpiliśmy do działania. Dzieci naklejały na swoje doniczki wizytówki, wsypywały do nich ziemię oraz wysiewały nasiona. Nie zapomniały również o regularnym podlewaniu. Teraz cierpliwie czekamy na pierwsze "efekty” naszej pracy.

  Katarzyna Masiukiewicz

 • Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci!

  ​​Zapraszamy do przyłączenia się do akcji polegającej na zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego.

  Zbiórka trwa do 4 maja 2023 r. Odbiór zaplanowano 5 maja. 

  Miejsce składowania odpadów to plac przy remizie OSP w Łubkach - prosimy o składowanie sprzętu przy ogrodzeniu, w ten sposób , aby nie blokować wyjazdów z remizy. 

  Co można oddać? - wykaz elektrośmieci pod linkiem 

  https://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/rodzaje-elektrosmieci/

   

  Co się dzieje z tymi odpadami? Odpowiedź znajdziecie tutaj: 

  https://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/ciekawostki-ekologiczne/

   

  D. Kołodziejczyk

 • Konkurs plastyczny dla przedszkolaków

 • Wiosenne sprzątanie Gminy z ZZOKiem.

   

  W czwartek uczniowie naszej szkoły wyruszyli na wiosenne porządki  przyłączając się w ten sposób do akcji * Wiosenne Sprzątanie Gminy z ZZOKiem.*  Uczestnicy zostali zaopatrzeni w rękawiczki, kamizelki i worki dostarczone przez Urząd Gminy w Wojciechowie i wymaszerowali w teren. Okolice szkoły sprzątali młodsi uczniowie ze swoimi wychowawcami, starsi zaś w asyście opiekunów  oczyścili ze śmieci okolice rzeki, drogi   i przystanku  w Łubkach.

  Pamiętając, że ,, Śmieci mniej, Ziemi lżej! ” cieszymy się, że mogliśmy ,,ulżyć” naszej planecie  i podnieść świadomość ekologiczną uczestników.

   

  D. Kołodziejczyk

 • Samorząd Uczniowski zaprasza

 • Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

  Dyrekcji Szkoły, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Szkoły,

  Uczniom i ich Rodzicom

  Zdrowych, pogodnych Świat Wielkanocnych,

  pełnych nadziei budzącej się do życia wiosny,

  Miłości,

  Radosnego, wiosennego nastroju,

  Pogody w sercu,

  Radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego

  serdecznych spotkań w gronie rodziny

   oraz

  Wesołego Alleluja

   

  życzy

  Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.

 • Warsztay z edukacji ekologicznej z ZZOK -iem i Fundacją Inicjatyw Menadżerskich

  Jak oszczędzać środowisko  i szanować naszą planetę, po co segregować śmieci?

   Między innymi na takie pytania uzyskali odpowiedź  uczniowie klas I-VIII oraz przedszkolaki uczestnicząc dzisiaj - 3 kwietnia 2023 r.   w warsztatach edukacji ekologicznej.

  Warsztaty poprowadziły panie  Grażyna Joachimowicz z Fundacji Inicjatyw Menadżerskich oraz pani Ola Kwiatkowska z ZZOK w Bełżycach, które gościliśmy dzisiaj w naszej szkole.

  Refleksje uczestników po spotkaniu:

  • Warsztaty przypomniały nam w jaki sposób segregować śmieci  i do jakich koszów je  wrzucać.
  • Prowadząca podsunęła nam pomysł na zbieranie deszczówki i przechowywanie, aby użyć jej gdy będzie sucho. 
  • Dowiedziałam się jak oszczędzać energię, wodę i żywność.
  • Wiem, że patyki to odpady BIO
  • Zaskoczyła mnie informacja, że w ciągu dnia średnio produkuję 1kg śmieci.
  • Nie wiedziałem, że reklamówka w środowisku będzie się rozkładać ok. 500 lat.
  • W pojemniku na szkło ma się znaleźć szkło przezroczyste.

  Dziękujemy za ciekawą lekcję! Teraz postaramy się przekładać wiedzę na praktykę.

  D. Kołodziejczyk

 • W KRÓLESTWIE SŁOWA I OBRAZU

   

  ,,KOCHA, LUBI, SZANUJE"

    Pod takim hasłem 29 marca 2023r w Szkole Podstawowej im. S. Marusarza  w Wojciechowie odbyła się już kolejna- 8 edycja konkursu pięknego czytania i konkursu plastycznego ,,W Królestwie Słowa i Obrazu", dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Wojciechów. Organizatorem konkursu byli nauczyciele-poloniści, biblioteka i pedagog Szkoły Podstawowej w Wojciechowie oraz partnerzy GOK i Urząd Gminy w Wojciechowie.

   Celem konkursu była promocja czytelnictwa, propagowanie idei pięknego czytania i kultury słowa, rozwijanie zainteresowania literaturą i sztuką oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej. 

  Naszą szkołę pod opieką p. Elżbiety Ryby reprezentowali następujący uczniowie:

  Szymon Barwiak- kl.1 z fragmentem utworu ,,Jacek, Wacek i Pankracek",

  Lena Adamczyk- kl.2 - ,,Piękna i Bestia" 

  Jan Masiukiewicz- kl.2 - ,,Harry Potter i Komnata Tajemnic" 

  Łukasz Czerniec- kl.3 - ,,Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek"

  Patrycja Tarka - kl.4 - ,,Nie tylko dawać"

  Lena Kazanowska- kl.4 - ,,Bracia Lwie Serce"

  Piotr Olech - kl.4- ,,Przygody Tomka Sawyera"

  Lena Żurawiczkl - kl.4 -,, Pasterka i kominiarczyk".

  Dzieci zostały przygotowane do konkursu przez panie: R.Skowrońską, E.Rybę i E. Wącior. Ponadto 3 uczniów z kl.2 wykonało prace plastyczne. Byli to: Lena Adamczyk, Wiktoria Cichańska i Jan Masiukiewicz.

   Po przesłuchaniu wszystkich uczestników ze szkół, słodkim poczęstunku i wspólnym spotkaniu uczestników, odbyło się wręczenie nagród. Wszyscy rywalizowali o tytuł Mistrza Obrazu i Mistrza Słowa w 2 kategoriach wiekowych: kl.1-3 i 4-6. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich uczestników miała bardzo trudne zadanie, aby wybrać najlepszych z tych najlepszych.

   Wyróżnienie z naszej szkoły w kategorii Mistrz Obrazu zdobyła uczennica kl.2 Wiktoria Cichańska. Łukasz Czerniec zdobył tytuł Wicemistrza Słowa, a Jan Masiukiewicz i Patrycja Tarka otrzymali wyróżnienia w kategorii Mistrz Słowa.

  Dziękujemy wszyskim uczniom za udział w konkursie, Organizatorom za zaproszenie, Sponsorom-Urząd Gminy- za nagrody, a Rodzicom za zaangażowanie i  pomoc w transporcie dzieci.

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów pamietając że:

  ,,Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

                                                                                        Wisława Szymborska 

   

  dodała:Elżbieta Ryba

   

   

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Łubkach
  Łubki 58, 24-204 Wojciechów
 • 81 517 10 06

Galeria zdjęć