W naszej szkole

 • Wycieczka do Fabryki Bombek w Nowej Dębie

     Magia, zapach choinki i radość to słowa, które kojarzą nam się ze Świętami Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy 2 i 3 już mieli okazję  poczuć odrobinę świątecznej atmosfery podczas wyjazdu do Fabryki Bombek w Nowej Dębie. 22 września 2022 r. wspólnie z wychowawcą i z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Wojciechowie wyjechali  na wycieczkę turystyczno – edukacyjną do Fabryki Bombek w Nowej Dębie. Celem wycieczki było zwiedzenie fabryki, poznanie historii jej powstania i oglądanie ozdób choinkowych na wystawach z różnych stron świata (styl amerykański, wiktoriański, francuski, norweski, staropolski). Dzieci miały możliwość zapoznania się z procesem  powstawania bombek, począwszy od szklanej rurki, aż do gotowego produktu. Cała produkcja odbywa się ręcznie. Dzieci mogły poobserwować pracę pań, które były odpowiedzialne za zdobienie ręczne bombek. Przekonały się, że ta czynność wymaga nie tylko talentu, lecz też ogromnej cierpliwości.  Zobaczyły także tysiące ręcznie wyprodukowanych bombek oraz setki niesamowitych eksponatów w galeriach. W trakcie zwiedzania i podziwiania szerokiego asortymentu uczniowie wzięli udział w warsztatach i własnoręcznie ozdabiali bombki, które dostali w prezencie. Na koniec w sklepie mogły obejrzeć i zakupić sobie wybrane bombki.                                                                                                            Tegoroczne święta będą na pewno wyjątkowe, bowiem na wielu choinkach  zawiśnie własnoręcznie wykonana piękna kolorowa bombka oraz ta zakupiona podczas wyjazdu.                                                        Mamy nadzieję, że ten wyjazd na długo pozostanie w ich pamięci.

   

  dodała :Elżbieta Ryba

 • Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 2022-2023

  W dniu 19 września odbyły się demokratyczne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.  Każdy uczeń  otrzymał kartką do głosowania, na której miał postawić znak X przy nazwisku swojego faworyta. Po zliczeniu głosów przez komisję okazało się, że spośród  zgłoszonych 13 kandydatów największą liczbę  uzyskała Angelika Barwiak z kl. VII.

                    Wielkie brawa dla Angeliki Barwiak Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

                                                                      na rok szkolny 2022/2023.

  W skład zarządu weszli:

  Zastępca: Dawid Olech z kl. VIII

  Skarbnik: Dominik Kołodziej z kl. VIII i Hania Gorgol z kl. IV

  Kronikarze: Julia Czerniec z kl. VIII i Julia  Grzegorczyk z kl. VII

  Pozostali kandydaci będą należeć do  poszczególnych sekcji: dekoracyjnej, ekologicznej                                   i organizacyjnej.

                  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

  Życzymy samych sukcesów  w pracy oraz realizacji wielu ciekawych projektów. Dziękujemy wszystkim kandydatom za udział w wyborach i zapraszamy do współpracy z nowo wybranym Zarządem.

                                 Opiekun SU A.Żydek

 • Międzynarodowy Dzień Kropki

                                                            Międzynarodowy Dzień Kropki

  ,,Pasja i wyobraźnia

  to najlepsi przyjaciele

  dnia kreatywności

                  Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest 15 września. To święto kreatywności, odwagi i zabawy. Ma na celu pobudzanie pomysłowości dzieci i zachęcanie do tworzenia.

                  Społeczność naszej szkoły w Łubkach włączyła się w świętowanie Dnia Kropki. Zabawa rozpoczęła się od filmu  ,,The Dot”, którego bohaterką była dziewczynka imieniem Vashti, która dzięki narysowanej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w siebie i swoje możliwości, odkrywając swój talent. Nie zabrakło także zabaw i gier, w których bohaterem była kropka.  To ona miała przypominać wszystkim o talentach jakie dzieci mają, o tym jak je rozwijać i  jak się nimi dzielić z innymi. Niektóre klasy wykonały drzewo talentów, na którym uczniowie w różnorodny sposób zaprezentowali swoje umiejętności. Wszystkie podejmowane w Dniu Kropki działania  mają pomagać najmłodszym odkrywać talenty, zachęcać do tworzenia, poznawać ich mocne strony i je zaprezentować innym. Twórczości nie należy kryć przed światem.

  Prace plastyczne naszych uczniów zostały zawieszone na gazetce szkolnej na głównym korytarzu.

  Kolejne Święto Kropki za rok, pamiętajmy o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy, obdarzony różnymi talentami  i ważne jest aby je odkrywać i rozwijać. Każdy ma swoją Super Moc czynienia rzeczy dobrych i niepowtarzalnych.

  Zapraszam do galerii.

  Przygotowała A. Żydek pedagog specjalny

 • Dzień Przedszkolaka to ważne święto!

      20 września Przedszkolaki z całej Polski mają swoje święto. Ustanowiony we wrześniu 2013 roku Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ma na celu popularyzację wychowania przedszkolnego oraz wzrost jego znaczenia w świadomości społecznej.

     Dzieci z oddziałów przedszkolnych w naszej szkole już po raz trzeci włączyły się w obchody tego dnia. Dołączyliśmy do wydarzenia organizowanego przez Przedszkole im. Misia Uszatka w Gryfinie „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Hasłem przewodnim tegorocznego dnia były „Dziecięce marzenia”. Podniosłego charakteru dzisiejszego dnia dodała obecność Pana Dyrektora Leszka Samcika, który złożył przedszkolakom życzenia z okazji ich święta. Dzieci zaśpiewały piosenkę „Dziecięce marzenia”, czym oficjalnie rozpoczęły świętowanie. Przedszkolaki tańczyły do znanych  i lubianych dziecięcych hitów.

      Gościem specjalnym dzisiejszego dnia była pani Aneta Gąbka – bibliotekarka. Opowiedziała o swojej pracy, zaprosiła dzieci do wypożyczania książek z naszej biblioteki, a także przeczytała opowiadanie „Marzeniom na ratunek”. Dzieci opowiedziały      o swoich marzeniach, a następnie narysowały je na specjalnych chmurkach.

    Niesamowitą atrakcją dla dzieci były bańki mydlane. Wyjątkowe, bo baaardzo duże! Przedszkolaki miały możliwość „zamknięcia” się w środku bańki, co dostarczyło im wielkiej radości. Okrzykom „Ja chcę jeszcze raz” nie było końca… Nie zabrakło również pysznego poczęstunku, o który zadbali niezawodni rodzice. Dzięki nim dzieci miały zapewnione smakołyki takie jak ciasteczka, słone przekąski, owoce oraz pyszne soki. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia otrzymały dyplomy oraz lizaczki.

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

  Katarzyna Masiukiewicz

  Jolanta Wieczorek

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Witaj szkoło...

  Witaj szkoło! Witaj szkoło!
  Już wakacji minął czas
  Dzisiaj raźno i wesoło 
  Powracamy do swych klas…

      1 września 2022r. w naszej szkole był dniem bardzo uroczystym, który rozpoczął się Mszą Św. o godz.8.00 w kościele parafialnym. Następnie wszyscy zgromadzili się przed szkołą gdzie po długiej przerwie mogliśmy wszyscy razem zainaugurować nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pana Dyrektora Leszka Samcika, który serdecznie powitał Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, a także naszych miłych gości: Ks. Marka Jaworskiego i Pana Wójta dr Artura Markowskiego, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Pan Dyrektor  w swoim przemówieniu zwrócił uwagę na rocznicę  wybuchu II wojny światowej, wspominał także o trudnej sytuacji na Ukrainie, gdzie nadal toczą się walki.             Pan Dyrektor wszystkim podziękował za obecność życząc dobrego i spokojnego roku szkolnego, pełnego sukcesów i radości.
      Następnie w krótkiej akademii przygotowanej przez p. A. Żydek wystąpili uczniowie    z klas II-VIII, którzy wierszem i piosenką pożegnali wakacje, a powitali rok szkolny.               Julia Czerniec  z kl. VIII złożyła życzenia Panu Dyrektorowi, Radzie Pedagogicznej, Pracownikom Obsługi i Administracji, Rodzicom i Gościom życząc dużo cierpliwości, uśmiechów, zadowolenia oraz wielu sukcesów. Najmłodszym przedszkolakom, którzy przyszli do naszej szkoły raz pierwszy p. A. Żydek życzyła szybkiej adaptacji w grupie, nawiązywania znajomości i fajnej zabawy, a ich Rodzicom, ,,aby każdego dnia słyszeli od swoich pociech       te oto słowa:…JADĘ, JADĘ DO PRZEDSZKOLA…” jak w słowach piosenki. Ostatnim punktem uroczystości były spotkania z wychowawcami w klasach.
  Niech rozpoczęty rok szkolny przyniesie ze sobą ciekawe doświadczenia, a szkoła będzie miejscem odkrywania świata, budowania relacji, rozwijania zainteresowań i pasji.
  Opracowała: A.Żydek
   

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

 • Użytkownicy boiska szkolnego i obiektów sportowych

  Informujemy, że dla swojego bezpieczeństwa i ochrony życia NIE MOŻNA korzystać z boiska i jego urządzeń ze względu występujących tam usterek do czasu naprawy. Poinformujemy o możliwości korzystania jeżeli będzie taka możliwość.

 • Wyprawka ucznia klasy 1-3

 • Wyprawka dla zerówki

 • WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

  Młodszy Oddział Przedszkolny 3, 4, 5-latki

  Rok szkolny 2022/2023

  Wyprawka Przedszkolaka:

  - obuwie na zmianę (do łatwego i samodzielnego założenia) + worek

  - komplet ubrań na zmianę (w podpisanej siateczce),

  - 1 pudełko chusteczek higienicznych,

  - 1 rolka ręcznika papierowego (dużego),

  - 1 op. chusteczek nawilżanych,

  Wyprawka plastyczna:

  - teczka z gumką (A4),

  - kredki ołówkowe GRUBE 12 kolorów,

  - plastelina 8 lub 12 kolorów,

  - garby akwarelowe 12 kolorów,

  - klej w sztyfcie (wykręcany) średni (15 g) 2 szt.,

  - blok techniczny kartki białe A4 – 1 szt.,

  - blok techniczny kartki kolorowe A4 – 1 szt.,

  - papier ksero biały A4 – 1 szt.,

  DODATKOWO DLA NOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW:

  - taca plastikowa prostokątna,

  - podkładka/mata na stolik (wielkość A3),

  - fartuszek do prac plastycznych.

  Proszę o PODPISANIE rzeczy dzieci

 • Pożegnań czas...

  Minął rok szkolny 2021/2022. Trudny rok, pełen wyzwań zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Pan Dyrektor Leszek Samcik podsumował sukcesy, wręczył nagrody i dyplomy. Popłynęły słowa pełne wdzięczności i zadumy nad przemijaniem, pojawiły się łzy wzruszenia i mądre rady na dalsze życie naszych Absolwentów.

  Wakacje rozpoczęte. Życzymy wszystkim udanego, bezpiecznego wypoczynku.

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

  Msza Święta na zakończenie roku szkolnego 2021/2022, obędzie się w piątek 24 czerwca o godzinie 8.00 w kościele parafialnym.

  Po Mszy Św. zapraszamy do szkoły na uroczyste podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu oraz wręczenie świadectw na godzinę 9.00.

  Serdecznie zapraszamy

 • DZIEŃ MAMY I TATY

       Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 15 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

     Przybyłych gości powitał Pan Dyrektor oraz złożył rodzicom najserdeczniejsze życzenia. Bogatą część artystyczną otworzył występ dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III, które zaprezentowały swoim rodzicom wiersze, piosenki oraz układy taneczne. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali wierszy i piosenek. Gościom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Uczniowie starszych klas zatańczyli i zaśpiewali dla Mam, a także odczytali swoje prace przygotowane na konkurs „Portret Mamy słowem malowany”. Na twarzach ukochanych Mamuś pojawiły się łzy wzruszenia i radości. Na zakończenie części artystycznej dzieci obdarowały swoich rodziców upominkami.

      Miłym akcentem podkreślającym podniosłość tego dnia był tort. Jednak zanim został pokrojony wszystkie dzieci zaśpiewały dla wspaniałych mam i tatusiów „Sto lat”. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek.

       Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

   

  Dodała Katarzyna Masiukiewicz

 • WYCIECZKA DO JURAJSKIEGO KOMPLEKSU TURYSTYCZNEGO

      Dnia 8 czerwca przedszkolaki wraz z rodzicami oraz nauczycielami wyruszyli na długo wyczekiwaną wycieczkę do Jurajskiego Kompleksu Turystycznego w Bałtowie. Choć droga była daleka okazało się, że minęła nam bardzo szybko. Było naprawdę warto bo atrakcje, które tam na nas czekały wynagrodziły długi czas podróży.

       Niezwykłą przygodę rozpoczęliśmy od magicznego miejsca Sabatówki - Wioski Czarownic. To miejsce gdzie świętokrzyskie czarownice objęły swą władzę. Po przekroczeniu jej bramy przenieśliśmy  się w świat wiedźm, czarownic i białej magii. Kolejną atrakcją wycieczki było zwiedzanie Bałtowskiego Zwierzyńca. W jego dolnej części zobaczyliśmy ciekawe gatunki ptaków          i ssaków. Następnie odbyliśmy przejażdżkę po Zwierzyńcu Górnym amerykańskim "school busem". Podróżowaliśmy  pomiędzy żyjącymi tam zwierzętami rozmieszczonymi na wielohektarowym terenie, które mieliśmy okazję obserwować z bliska. Czuliśmy się wtedy jak na prawdziwym safari. Kolejnym miejscem do którego udaliśmy się był Jura Park. Wszystkich wycieczkowiczów powitała pani przewodnik, która opowiadała o zgromadzonych eksponatach. Wędrując ścieżkami  widzieliśmy modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, oczywiście wszystkie naturalnej wielkości. Następnie udaliśmy się na warsztaty mydlarskie. Podczas pobytu w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym nie mogło również zabraknąć czasu na Park Rozrywki, który zafascynował najmłodszych uczestników wycieczki.

      Z wycieczki wróciliśmy pełni wrażeń i bardzo zadowoleni. Mamy  nadzieję, że była to nie tylko  niezapomniana przygoda, ale też doskonała lekcja prehistorii.

   

  Dodała Jolanta Wieczorek

 • Wycieczka klas młodszych do Warszawy

     W dniu 07.06.2022r. roku uczniowie z klas 1-4 pod opieką pań: E. Ryby, R. Skowrońskiej  i K. Masiukiewicz udali się na jednodniową  wycieczkę do Warszawy, celem której było wzbogacenie wiedzy na temat naszej stolicy, poznanie zabytków znajdujących się na Starym Mieście, wizyta na Zamku Królewskim oraz warsztaty w Manufakturze Słodyczy. Już w trakcie podróży uczniowie mieli możliwość usłyszeć od pana przewodnika różne ciekawe historie związane z Warszawą.  Pierwszym punktem wycieczki były zajęcia w Manufakturze Cukierków. Na  wejściu można było już  podziwiać i kupować umieszczone na półkach różnego kształtu i koloru lizaki i cukierki. Wszyscy usiedli wygodnie na ławeczkach, żeby obejrzeć pokaz ręcznego wytwarzania lizaków. Następnie każdy uczeń podczas warsztatów  własnoręcznie wykręcał swojego lizaka, który został zapakowany do domu. Na pożegnanie dzieci i opiekunowie dostali słodkie upominki. Pobyt w tym miejscu był pouczającą lekcją, gdyż wszyscy dowiedzieliśmy się z czego i w jaki sposób wytwarza się pyszne słodkości. Ponadto dzieci otrzymały Dyplomy Małego Cukiernika. Kolejnym punktem zwiedzania stolicy był spacer ulicami Starego Miasta i podziwianie różnych zabytków, m.innymi , Kolumny Zygmunta, Grobu Nieznanego Żołnierza, Barbakanu, Pomników Małego Powstańca, Jana Kilińskiego, Adama Mickiewicza, Syrenki Warszawskiej, gdzie dzieci mogły się chwilę zatrzymać i kupić pamiątki związane z Warszawą. Około godziny 14.00 mieliśmy przerwę na posiłek. Następnie udaliśmy się do Zamku Królewskiego, który zachwycił nas swoim pięknym wnętrzem i bogatą historią opowiadaną przez przewodnika. Zwiedziliśmy Apartament Wielki, Galerię Owalną, Salę Wielką,  Koncertową, Rycerską i Tronową. Podziwialiśmy Gabinety Monarchów Europejskich i Pokój Marmurowy, a także wspaniałe Apartamenty Królewskie wraz z Małą Kaplicą. Podczas przejazdu uczniowie widzieli także Stadion PGE Narodowy oraz inne obiekty znane wcześniej tylko z fotografii. Wzbogacili także swoją wiedzę na temat Wisły- Królowej Polskich Rzek. 

  Około godziny 19.00  szczęśliwi i pełni wrażeń powróciliśmy do szkoły, gdzie na dzieci czekali stęsknieni rodzice.                                                                                                                                                     

  Wyjazd byłą okazją poznania wielu interesujących miejsc, a także integracji z dziećmi ze szkoły w Maszkach, które wspólnie z nami uczestniczyły w wycieczce. Mamy nadzieję, że kiedyś ponownie odwiedzimy to wspaniałe miejsce poznając kolejne atrakcje stolicy.

   

  Elżbieta Ryba- kierownik wycieczki

   

 • Egzamin na kartę rowerową

  Rower to jedna z najpopularniejszych aktywności zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Największą korzyścią jaką daje nam regularna jazda na rowerze, to poprawa kondycji i stanu naszego zdrowia. Do 10 roku życia, dzieci powinny jeździć tylko pod opieką osoby dorosłej – rodzica albo innego opiekuna. Później możliwe są samodzielne przejażdżki, choć należy oczywiście pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa. Aby uzyskać dokument uprawniający do jazdy rowerem, należy:

  - uzyskać pisemną zgodę rodziców/prawnych opiekunów na wydanie karty rowerowej,

  - otrzymać pozytywną opinię nauczyciela – wychowawcy,

  - zaliczyć obsługę techniczną roweru,

  - zaliczyć pomoc przedmedyczną,

  - wykazać się bardzo dobrą znajomością zasad ruchu drogowego (egzamin teoretyczny)

  - opanować technikę kierowania i jazdy rowerem (egzamin praktyczny).

  Nasi uczniowie systematycznie utrwalali sobie przepisy ruchu drogowego. Zwieńczeniem tych lekcji był egzamin na kartę rowerową, przeprowadzony w dniu 6 czerwca 2022r. pod czujnym okiem pana dyrektora – Leszka Samcika, dzielnicowego – asp. Cezarego Juraka, st.sierż. Bartłomieja Pietrzaka, pani Anety Zubrzyckiej – nauczycielki przygotowującej dzieci do egzaminu. Wszyscy uczniowie uzyskali pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego, a następnie przystąpili do egzaminu praktycznego – rowerowego toru przeszkód.

  Gratulujemy kolejnym uczestnikom ruchu drogowego, którzy zdali egzamin i wkrótce otrzymają swoje pierwsze „prawa jazdy”.

  Po przeprowadzonym egzaminie sprawnościowym na kartę rowerową dla uczniów klasy czwartej, Panowie Policjanci przybliżyli wszystkim uczniom naszej szkoły, czym jest praca policjanta, jakie warunki trzeba spełnić, aby w przyszłości wykonywać zawód policjanta. Dużym zainteresowaniem cieszyły się akcesoria, które są wykorzystywane  i noszone podczas pracy w policji. Największą atrakcją oczywiście był samochód policyjny, do którego dzieci mogły wsiąść i zobaczyć jego wyposażenie od wewnątrz. Dzieci miały również możliwość uczestniczenia w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Policjanci, przypomnieli również, jak bezpiecznie można spędzać wolny czas od nauki, zwłaszcza, że wkrótce zaczną się wakacje.

  Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom,  które były zaangażowane i czuwały nad prawidłowym przebiegiem egzaminu oraz służbie mundurowej za uatrakcyjnienie dzisiejszego dnia i owocną współpracę.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała: Aneta Zubrzycka

   

 • Konkurs ,,Portret mojej mamy” – rozstrzygnięty

      W konkursie ogłoszonym przez Samorząd Uczniowski ,,Portret mojej mamy” wzięło udział 21 osób, w tym 5 osób                  z oddziałów przedszkolnych, 9 osób z klas 1-3, 7 osób z klas 4-8. Jury w składzie: Pani Aneta Żydek, Pani Jolanta Wieczorek, Pani Katarzyna Masiukiewicz miały trudne zadanie z wyborem najpiękniejszej pracy, gdyż wszystkie były wspaniałe. Każdy portret przedstawiał mamę taką, jaką widzi jej dziecko, tą …Jedyną…Najukochańszą…Najdroższą

       Wszystkie prace więc były przepiękne.

     Każdy uczestnik konkursu został  nagrodzony. Udało się znaleźć sponsorów, a dzięki ich uprzejmości i otwartemu sercu wszyscy uczestnicy dostali prezenty.

   

     Ogromne podziękowania dla naszych sponsorów:

  *Bank Spółdzielczy w Poniatowej Oddział w Wojciechowie

  *Pani Agnieszka Kołodziejczyk z Łubek

  *Przedsiębiorstwo Brukarskie BUDMAR Wojciechów

  *Sklep Spożywczo-przemysłowy Twardowski w Szczuczkach

  *Sklep Spożywczo-przemysłowy Jolanta Majchrzak w Łubkach

  *Sklep Spożywczo-przemysłowy ,,Nasz Sklep” w Łubkach

     Wspaniałe dzieła naszych artystów są wywieszone na gazetce na szkolnym korytarzu. Jedne w ozdobionej ramce, inne ze  słoneczkiem, trawką, chmurką czy w jeszcze innej szacie graficznej stały się swoistym hołdem dla mam, ukłonem i podziękowaniem ,,za to, że jesteś MAMO..’’.

     Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów.

  Dodała Aneta Żydek

 • Zmagania sportowe na Turnieju Miast i Gmin w Miłocinie

  W dniu 1 czerwca  reprezentacja uczniów z klas 4-8  naszej szkoły  uczestniczyła w Turnieju Miast i Gmin zorganizowanym w Miłocinie przez Stowarzyszenie u Źródeł Ciemięgi.  W pięciu konkurencjach rywalizowały ze sobą drużyny ze szkół podstawowych z Łubek, Miłocina i Palikij.  Młodzi sportowcy zmagali się w sztafecie 5x200m, biegu długim - 600m, 800 m i 1000 m ( w zależności od kategorii wiekowej), biegu na 60 m, przeciąganiu liny  przez mieszane drużyny 10 - osobowe oraz rozgrywkach meczowych piłki nożnej dla drużyn mieszanych ( 4 chłopców + 2 dziewczyny).  Wysiłek włożony przez naszych uczniów w rywalizację przełożył się na ich sukcesy indywidualne lub w drużynie.  Wyniki uzyskane przez naszych reprezentantów:

  I miejsce  sztafecie dziewcząt – kategoria kl. 6-8 ( drużyna w składzie: Nikola Barwiak, Natalia Grudzień, Natalia Dwornikiewicz,  Wiktoria Gałecka, Natalia Gałecka)  

  II miejsce w biegu na 600 m – Angelika Barwiak;

  IV miejsce w biegu na 600 m  - Nadia Migdal;

  IV miejsce  wbiegu na 800 m - Weronika Majchrowska;

  I miejsce na 60 m dziewcząt – kl. 6-8 – Weronika Majchrowska;

  II miejsce  na 60 m dziewcząt – kl. 6-8 – Wiktoria Gałecka;

  III miejsce   -  przeciąganie  liny;

  III miejsce  -  piłka nożna.

  Wszyscy nasi reprezentanci  wykazali się ogromną ambicją  i chęcią walki, mogą być z siebie dumni, że pomimo braku wiary we własne możliwości stanęli na wysokości zadania i wbrew obawom  odnieśli sukces. 

   

  D. Kołodziejczyk

   

  https://sp-lubki.edupage.org/album/#gallery/270

 • Dzień Dziecka - Dzień Radości

  „Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat.”

  Janusz Korczak

    Jak co roku najpiękniejsze święto w naszej szkole było pełne atrakcji i samych miłych, dobrych przeżyć. Pan Dyrektor powitał Dzieci i Rodziców oraz przedstawił szczegółowy harmonogram obchodów Dnia Dziecka, na który składały się liczne zabawy, niespodzianki i smakołyki przygotowane przez Rodziców.

  Już od rana unosił się zapach pieczonych kiełbasek i dymu z grilla, który obsługiwali niezastąpieni Tatusiowie.

  Na dużym boisku pojawiła się dmuchana zjeżdżalnia, do której szybko ustawiała się kolejka chętnych, zaś przed szkołą loteria fantowa kusiła barwnymi gadżetami. Maluchy z pomalowanymi buziami pełnymi szczęścia i uśmiechu czekały na kolejne atrakcje.

  Samochód strażacki i rozciągnięte węże zapowiadały przygodę z wodą i pokazy sprawnościowe naszych strażaków. Bańki mydlane i malowanie na folii zapewniły moc szczęścia. Były też medale zdobyte podczas konkurencji sportowych w klasach młodszych.

  Na stołach owoce, słodycze, ciastka i napoje zachęcały do konsumpcji, a promienie słońca oświetlały wesołe twarze dzieci.

  Pogoda sprzyjała świętowaniu, a różnorodność ciekawych wydarzeń sprawiła, że dzień minął w radosnej atmosferze, o czym świadczą piękne zdjęcia.

  Życzymy naszym Dzieciom zdrowia, pogodnego dzieciństwa, radości z odkrywania tajemnic wiedzy i motywacji do spełniania marzeń, małych i dużych sukcesów, a przede wszystkim świata wolnego od przemocy.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała Elżbieta Wącior

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Łubkach
  Łubki 58, 24-204 Wojciechów
 • 81 517 10 06

Galeria zdjęć