Pomimo upału i żaru słonecznego, w podniosłej atmosferze zakończyliśmy rok szkolny i pożegnaliśmy uczniów klasy VIII. Najpierw odbyło się nabożeństwo w pobliskim kościele, gdzie Ksiądz Marek Jaworski podziękował Panu Bogu. Następnie po odśpiewaniu hymnu i powitaniu licznie zgromadzonych uczniów i rodziców przez Panią Dyrektor, na murawie pojawili się Damian i Czarek z klasy VII z niezwykle dynamicznym ukladem tanecznym. Potem był występ uczniów klas VII-VIII. Nadia Migdal zachwyciła zebranych swoim śpiewem, a utwory, które wybrzmiały, mówiły o rozstaniu, pożegnaniu, przyjaźni i tym, że koniec, to też początek czegoś nowego. Życzenia, upominki od koleżanek i kolegów z klasy VII, podziękowania oraz kwiaty dla Rodziców i Nauczycieli rozgrzały serca, wywołały łzy wzruszenia i zadumy nad tęsknotą, a także refleksję, że choć rozejdziemy się w różne strony świata, wspomnienie o nas przetrwa długie lata.
Kolejnym punktem było wręczenie nagród, dyplomów i świadectw. Rok szkolny 2025/26 przeszedł do historii. Niezawodni Rodzice zadbali o okolicznościowy, tort, lody i pizzę.
Powodzenia Przyjaciele, już czas. Niech w nowym środowisku i szkołach, które wybraliście, spełnią się Wasze marzenia i plany na dorosłość.
Przedtem jeszcze cieszmy się wakacjami, czyli słońcem, pogodą letnich dni. Przede wszystkim jednak, bezpiecznie wypoczywajmy!
