W naszej szkole

  • Zapraszamy do udziału w akcji ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

     

    Drodzy Uczniowie i Rodzice!

    Nasza szkoła przystąpiła do projektu:

    “WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”


    Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.

     

    Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

    Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. 

    „IM WIĘCEJ SPRZĘTU UZBIERAMY, TYM WYŻSZY BON OTRZYMAMY!’’

     

    TERMIN AKCJI:  4-6 marca 2024 r.

     

    MIEJSCE AKCJI: plac przy remizie OSP w Łubkach  ( za bramą)

    Obraz zawierający logo, symbol, Czcionka, Grafika

Opis wygenerowany automatyczniePARTNERZY AKCJI:

                                     

     

    OPERATOR AKCJI:

    GREEN OFFICE ECOLOGIC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-074, ul. Trębacka 4

    KONTAKT TELEFONICZNY w godz. 8:00 - 16:00: +48 669-482-511 oraz 83 341 75 94 wew. 23;

    E-MAIL: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

     

    ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP. 

    UWAGA! NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK.

     

    Dodatkowe informacje: 

    rodzaje elektrośmieci

    film - Jak prawidłowo pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego.

     

    Zapraszamy do udziału. 

    D. Kołodziejczyk 

     

  • BAL KARNAWAŁOWY

     Trwa karnawał - czas radości i zabawy, balów i przyjęć. Na ten moment szczególnie czekają najmłodsi. Wtedy można przebierać się do woli. W naszej szkole zabawa karnawałowa miała miejsce 25 stycznia. Tego dnia sala gimnastyczna wyglądała zjawiskowo. Barwnie udekorowana z mnóstwem wesoło mrugających  światełek zachęcała do wspólnej zabawy, najpierw najmłodszych, a potem klasy starsze. Znane muzyczne hity porywały do tańca. Były taneczne korowody, kółeczka, węże, tańce w parach.  Zabawy z balonami, hula-hop czy „londyński most”- przygotowane przez Panie Kasię Masiukiewicz i Jolę Wieczorek wzbudzały wiele śmiechu i emocji.  Na parkiecie wirowały wróżki, elfy, księżniczki, biedroneczki, postacie z bajek i znanych filmów, sportowcy, policjanci. Niektórzy byli nie do poznania, wzbudzali podziw i zachwyt.  Taki bal to doskonała okazja do wykonania pamiątkowego zdjęcia w karnawałowym przebraniu. W trakcie zabawy był czas na pyszny i urozmaicony poczęstunek przygotowany przez Rodziców.  Dzieci odwiedził też  św. Mikołaj z workiem pełnym wspaniałych prezentów. Uśmiechy na twarzach naszych uczniów to najlepszy dowód na to, że zabawa była znakomita.

    Kolejny bal karnawałowy już za rok! Od poniedziałku zasłużone ferie zimowe!

     

    Wychowawcy oddziałów przedszkolnych oraz klas 1 - 3

  • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

    ,,Hej, babciu, hej dziadku, witamy was piosenką

    Wesołą i skoczną i bardzo uśmiechniętą.

    W piosence sto dźwięków, a każdy pięknie gra

     dla babci i dziadka dziś koncert na sto dwa…”

     

         Tak śpiewały dzieci obecne na uroczystości przygotowanej  z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę i kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.  To właśnie Oni kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach. 21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu - święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń, łez, radości i ciepła pomimo styczniowego mrozu.

         19 stycznia na zaproszenie dzieci, do remizy OSP w Łubkach  przybyli licznie Babcie i Dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów.

         Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Irena Śmiech, która  powitała przybyłych Gości: Pana Wójta Artura Markowskiego, Babcie i Dziadków, Rodziców, uczniów i nauczycieli. Złożyła serdeczne życzenia i zaprosiła na program artystyczny przygotowany przez przedszkolaków oraz klasy I-III pod czujnym okiem wychowawczyń: Katarzyny Masiukiewicz, Jolanty Wieczorek, Elżbiety Ryby i Renaty Skowrońskiej.

         Mali artyści z przejęciem recytowali wiersze, prezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne ,,rozgrzewając Babcie i Dziadków bardziej niż słońce” jak deklamował jeden z uczniów. Na koniec występów składając życzenia ,,zdrówka i szczęścia dnia każdego, uśmiechu na ustach i wszystkiego najlepszego” stwierdzili, że bez  Dziadków smutno by było na świecie i po raz kolejny zapewnili, iż BARDZO, BARDZO ICH  KOCHAJĄ!           

         Goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i ze wzruszeniem odbierali  wszystkie słowa kierowane pod ich adresem, oklaskiwali i nagradzali brawami  każdą zaśpiewaną piosenkę. Po części artystycznej i gromkich brawach w stronę dzieci posypały się cukierki. Następnie Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani upominkami przygotowanymi własnoręcznie przez dzieci. Otrzymali także życzenia od Pana Wójta Artura Markowskiego.

         Na koniec  jeden z Dziadków, nie kryjąc wzruszenia w imieniu wszystkich obecnych,  podziękował dzieciom za pamięć, przygotowane przedstawienie i możliwość uczestnictwa w uroczystości.

         Ten wyjątkowy dzień był okazją do rozmów, wspólnego śpiewu, umacniania więzi rodzinnych oraz wspólnego spędzenia czasu z wnukami.

         Serdecznie dziękujemy naszym Gościom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego święta. Dziękujemy Rodzicom, którzy zadbali o przygotowanie sali i słodkiego poczęstunku oraz OSP w Łubkach za udostępnienie remizy dla tak licznej widowni.

         Mamy nadzieję, że ten dzień pełen radości i wzruszeń pozostanie jak najdłużej w naszej pamięci, a wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego - nie tylko w dniu ich święta.

     

     

    J.Wieczorek, E.Ryba, R. Skowrońska, K.Masiukiewicz

  • Orszak Trzech Króli w Wojciechowie

    W Święto Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2024 roku reprezentacja uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Łubkach wzięła udział w uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym w Wojciechowie o godzinie 11.30. Następnie  wszyscy zebrani przystroili głowy w czerwone, niebieskie lub zielone korony i przemaszerowali za Trzema Mędrcami w Orszaku Trzech Króli przez Wojciechów śpiewając kolędy i pastorałki. Całą grupę kolędników ochraniały trzy wozy strażackie z przedstawicielami Ochotniczych Straży Pożarnych z Wojciechowa, Ignacowa i Łubek.

    Mimo niskiej temperatury w Orszaku Trzech Króli  zdecydowało się wziąć udział kilkaset osób.

    Na zakończenie Orszaku wszyscy chętni udali się do remizy w Wojciechowie na świąteczny koncert kolęd i pastorałek. Spotkanie otworzył Wójt Gminy Pan Artur Markowski, a koncert rozpoczęli uczniowie naszej Szkoły z klasy IV, V i VI  wykonaniem utworów ,,Jezusa Narodzonego wszyscy witajmy” i ,,My też pastuszkowie''. Radosne  śpiewy i poczęstunek przygotowany na tę okazję umilił wspólnie spędzone chwile i tradycyjne kolędowanie.

     

    Edyta Gospodarek

     

    Zdjęcia i filmy

    Jolanta Wieczorek

    Elżbieta Ryba

  • Jasełka w kościele parafialnym w Łubkach

          W dniu 6 stycznia 2024 roku na zaproszenie  księdza  kanonika Marka Jaworskiego, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie wystąpili w kościele parafialnym w Łubkach z inscenizacją przybliżającą historię narodzin Pana Jezusa.

           Jasełka łączące ze sobą tradycyjną formę z elementami współczesności wprowadziły wszystkich w zadumę oraz wywołały radość i uśmiech na twarzy widzów, a kolędy i pastorałki śpiewane przez dzieci wzruszyły uczestników do łez.

          Na zakończenie ksiądz proboszcz Marek Jaworski podziękował aktorom oraz reżyserom za występ. Wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkościami.

     

    J.Wieczorek, K. Masiukiewicz

  • ,,Akcja Skarpeta"-zakończona

    Bardzo dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w akcję zbierania skarpet. Wspieramy Fundację Daj Herbatę, która pomaga ludziom w kryzysie bezdomności.

    A.Żydek

  • Góra Grosza

    Przypominamy o akcji.

    Samorząd uczniowski zaprasza całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję zbierania monet- Góra Grosza. Zbieranie monet trwa w okresie 01.11.2023-29.02.2024.

    Organizator akcji Towarzystwo Nasz Dom za zebrane pieniądze organizuję pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski. Zebrane w klasach i przeliczone monety należy dostarczyć do p.Anety Żydek.

    LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ!!!

    Z góry dziękuję za wsparcie akcji.

    A.Żydek

  • Wymiana kartek bożonarodzeniowych

    Nasza szkoła wzięła udział w międzyszkolnej, bożonarodzeniowej wymianie kartek świątecznych ze Szkołą Podstawową im. Stanosława Marusarza w Wojciechowie. Każda klasa pod czujnym okiem wychowawcy przygotowała własnoręcznie kartkę z pięknym motywem świątecznym i życzeniami. Następnie wymieniliśmy się kartkami. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego dostarczyli do Dyrekcji szkół świąteczne kartki. W ten sposób kultywujemy piękną, choć nieco zapomnianą tradycję pisania świątecznych życzeń na kartkach, a nie przez SMS, e-mail czy portale społecznościowe. Obdarowywanie innych życzeniami i otrzymywanie kartek świątecznych sprawiło nam ogromną przyjemność.

    Wszystkim życzymy, aby spełniły się świąteczne życzenia.

    Dziekujemy wszystkim za udział w akcji.

     

    A.Żydek

  • Rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszy pierniczek”

    18 grudnia w naszej szkołe rozstrzygnięty został konkurs na „Najpiękniejszy pierniczek”.Jurry w składzie p.R.Skowrońska, p.A.Ceglarska, p.A.Żydek miało nie lada problem wybrać z 16 wspaniałych i fantastycznie udekorowanych pierniczków ten, który byłby najpiękniejszy. Wszystkie przyciągały uwagę. Ostatecznie postanowiono przyznać następujące miejsca:

     

    I miejsce -Martyna Pietrzak (nr.16),  Nadia Migdal (nr.13)

    II miejsce -Łucja Migdal (nr.11),  Mateusz Kaznowski (nr.3)

    III miejsce -Zosia Gorgol (nr.14),  Mateusz Gajda (nr12)

     

    Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.Sponsorem nagród był: SU oraz RR.

    Gratulujemy.

     

     

    A. Żydek

     

  • Życzenia świąteczne

    Wszystkim

    zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia

    wypełnionych miłością, światłem i pokojem Bożej Dzieciny

    oraz optymizmu i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy

    Irena Śmiech

    Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łubkach

    Łubki 2023r.

  • WIGILIA SZKOLNA

    Już od kilku lat tradycją w naszej szkole jest spotkanie opłatkowe i wspólne zasiadanie do wigilii szkolnej. Tak było i w tym roku, chociaż wszystko miało miejsce nie w szkole a w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łubkach. 15 grudnia był dniem szczególnie ważnym i uroczystym, ponieważ swoją obecnością zaszczycili nas wyjątkowi goście: Wójt Gminy Wojciechów        dr Artur Markowski, Zastępca Wójta Gminy Wojciechów Tomasz Zielonka, Przewodniczący Rady Gminy Wojciechów Michał Sumiński, Kierownik OPS w Wojciechowie Wojciech Mirosław, Starszy inspektor w Gminnym Ośrodku Kultury w Wojciechowie Urszula Mirosław, proboszcz parafii Łubki ksiądz Marek Jaworski oraz  Teresa Plewik – Sołtys Łubek, Justyna Kołodziej - Sołtys Kol. VI Szczuczki, Jarosław Wierzbicki - Sołtys wsi Łubki-Szlachta oraz Piotr Matys - Sołtys wsi Łubki Kolonia.                W uroczystości brał również udział Radny Gminy Wojciechów Pan Dariusz Kołodziejczyk, który był jednym z organizatorów szkolnej wigilii.

    Spotkanie rozpoczęło powitanie przez Panią Dyrektor Irenę Śmiech przybyłych gości, rodziców oraz całej społeczności szkolnej. Następnie zgromadzeni goście zaproszeni zostali do obejrzenia występu w wykonaniu rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i dzieci.  Mieliśmy okazję po raz kolejny przeżyć historię Józefa i Maryi. Jasełka, łączące ze sobą tradycyjną formę z elementami współczesności, wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Jak nakazuje tradycja został również odczytany fragment z Pisma Świętego, opowiadający o narodzeniu Jezusa. Następnie Pani Dyrektor złożyła świąteczne życzenia i wszyscy mogliśmy podzielić się opłatkiem. Głos zabrał również Wójt Gminy Wojciechów Pan Artur Markowski, który złożył życzenia zgromadzonym oraz ich rodzinom.

    Spotkanie zakończył pyszny poczęstunek o który zadbali rodzice naszych uczniów.

    Serdeczne podziękowania składamy rodzicom za przygotowanie uroczystości, dekoracji oraz pysznego poczęstunku. Dziękujemy również   naszym aktorom, na których zawsze możemy liczyć:

    Józef - Dariusz Kołodziejczyk

    Maryja - Agnieszka Jarosińska

    Tata - Ryszard Czerniec

    Mama - Agnieszka Kołodziejczyk

    Babcia - Agnieszka Czerniec

    Dziadek - Łukasz Gnaś

    Ciocia - Anna Tarka

    Wujek - Bartłomiej Pietrzak

    Narrator- Izabela Gorgol

     

    W tym wyjątkowym czasie niechaj wspomnienia z przeszłości, teraźniejszość i nadzieje na przyszłość splatają się w magiczną opowieść, która dodaje sensu naszemu życiu. Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą nie tylko radość, ale i wzruszenie głęboko ukryte w sercu.

     

    J. Wieczorek

  • Lektury inaczej...

         O tym, że trzeba czytać lektury, poznawać świat przedstawiony, bohaterów i ich perypetie, nie trzeba nikogo przekonywać. Na zakończenie omawiania utworu piszemy opowiadanie, organizujemy konkurs znajomości treści, przygotowujemy prezentację multimedialną lub  plakat.

       Można też przygotować lekturę w pudełku, czyli zamieścić w nim przedmioty, dekoracje, rekwizyty  charakterystyczne dla danego dzieła.

         Bartek Filipiak z klasy VII wykonał kilka takich prac, które zasługują nie tylko na pochwałę i wyróżnienie, lecz także ocenę celującą z języka polskiego. Stanowią też ciekawą dekorację pracowni  i pomoc naukową zarazem.

        Niech będą one inspiracją dla innych, by w sposób kreatywny i oryginalny utrwalać swoją wiedzę i zamienić naukę w ciekawą przygodę.

         Brawo, Bartku!

     

    Elżbieta Wącior

     

  • Wycieczka do Warszawy.

                        We wtorek o godzinie 6:30 zebraliśmy się na przystanku w Łubkach. Był chłodny i ciemny poranek, ale każdy z nas był podekscytowany. Czekaliśmy już tylko na przewodnika i autokar. Przed godziną 7:00 wyruszyliśmy w drogę do stolicy. Po prawie trzech godzinach jazdy (z jednym postojem), dojechaliśmy do Warszawy. Pierwszą atrakcją tego dnia był wjazd windą na trzydzieste piętro Pałacu Kultury i Nauki. Widok z góry był zniewalający, mimo lekkiej mgły ujrzeliśmy panoramę metropolii.  Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia i zjechaliśmy na dół, żeby spacerkiem powędrować  do teatru Capitol na spektakl pod tytułem  ,,Kongo”. Zanim dotarliśmy na miejsce, przeszliśmy alejkami Ogrodu Saskiego poznając kilka  informacji z jego historii.

                     Po dotarciu do docelowego miejsca, dostaliśmy bilety i zajęliśmy miejsca na widowni. O godzinie 12:30 aktorzy wyszli na scenę. Obejrzeliśmy  multimedialny musical, którego tematem przewodnim są problemy współczesnej młodzieży. Inscenizacja pokazała nam relacje międzyludzkie, które są coraz bardziej powierzchowne i sztuczne, między innymi przez media społecznościowe i presję bycia perfekcyjnym, a hejt ma niszczące działanie.  Aktorzy przekazali, że bycie sobą to najlepsze, co możemy dla siebie zrobić, nie musimy się dla kogoś zmieniać, by tylko ta osoba nas polubiła, pozostańmy sobą. Nie musimy dopasowywać się do grupy, bo różnorodność to szansa na nasz rozwój. Powinniśmy pokonywać swoje lęki i podążać za marzeniami nie patrząc, co mówią nam inni. To my sami powinniśmy wierzyć w siebie najbardziej.  Relacje międzyludzkie są niezwykle ważne, przykro jest być człowiekiem samotnym, którego każdy ignoruje, bo ma inny kolor skóry lub pochodzi z biednej rodziny.

              Spektakl bardzo mi się podobał, był niezwykle ciekawy i wiele nas nauczył. Po opuszczeniu teatru odbyliśmy bardzo długi spacer. Zwiedziliśmy Starówkę, Basztę rycerską,  kolumnę Zygmunta III Wazy,  pomnik Małego Powstańca, pomnik Syrenki, która króluje na rynku Starego Miasta. Widzieliśmy także Arsenał o którym opowiedział nam pan przewodnik, wspomniał też o historii  Alka, Rudego i Zośki, czyli głównych bohaterów książki „Kamienie na szaniec”, którzy w walce o odbicie Rudego wykazali się niezwykłym męstwem i odwagą.

                      Po długim zwiedzaniu, kupiliśmy pamiątki i wyruszyliśmy w stronę Lubelszczyzny, która przywitała nas mroźną zimą. Śmiało mogę stwierdzić, że była to jedna z ciekawszych wycieczek na jakich byłam. Mimo trudnych warunków atmosferycznych warto było odwiedzić Warszawę, poznać jej klimat i charakterytyczne miejsca, do których będę wracała we wspomnieniach.

                                                                                                                      Klaudia Tarka, ucz. kl. VIII

     

  • Ekolodzy z naszej szkoły w działaniu.

    W dniu 30.11.2023r. w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Fundację Inicjatyw Menedżerskich w Lublinie we współpracy z ZZOK w Bełżycach.

    Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, placówki uczestniczące w konkursie nagrodzono za udział, poza tym wyłoniono i nagrodzono laureatów w każdej z trzech kategorii:

     

     ,, Moje ekologiczne przedszkole ,, - plakat

     ,, Moja mała ekologiczna ojczyzna,, dla klas 1-3 – makieta

    ,, Jestem EKO bądź i TY,, dla klas 4-8 - film

     

    Uczniowie z naszej szkoły przygotowali prace we wszystkich kategoriach. Pomimo braku miejsc na podium jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac oraz filmu konkursowego.

    film ,, Jestem EKO - bądź i Ty!"

  • Najpiękniejszy pierniczek-konkurs świąteczny

    Miesiąc grudzień to czas, kiedy w niemal kazdej kuchni unosi się zapach pierników, cynamonu, pomarańczy i innych bożonarodzeniowych smakołyków.Chcielibyśmy wykorzystać te magiczne chwile i zachęcić Was do udziału w naszym szkolnym konkursie.

    A. Żydek

  • Andrzejki w naszej szkole

    30 listopada obyła się długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Po obiedzie  dla klas młodszych została zorganizowana dyskoteka, na której nasi najmłodsi bawili się wyśmienicie. Nie mogło zabraknąć również wróżb. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości, czy jaki zawód wybiorą, jak będzie miał na imię ich wybranek/czy wybranka, i wiele wiele innych ciekawostek. Samorząd Uczniowski przygotował  sklepik gdzie każdy mógł kupić sobie mufinki, ciasteczka, owoce i inne przepyszne przekąski. Dla klas starszych zabawa trwała od godz. 15.00-do 18.00 Uczniowie bawili sie znakomicie. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni.

    Andrzejki to lekcja o szacunku do tradycji i obrzędów ludowych, ale także  lekcja klasowej  międzyklasowej integracji. Radości i uśmiechu było wiele. Wszystko udało się wspaniale.

    A.Żydek opiekun SU

  • Dzień Życzliwości i Pozdrowień

    ,,Niech uśmiech na Twojej twarzy zagości,

    Bo dzisiaj jest Dzień Życzliwości"

    21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Tego dnia uczniowie ubrali się na kolor żółty. Na korytarzu pojawiła się tematyczna gazetka, a nim drzewo życzliwości. Każdy mógł  przyczepić na nim  serduszko z  miłymi i życzliwymi słowami, pozdrowieniami, czy zamieścić  złote myśli. Uczniowie mogli także zerwać ,,zrywkę" i podarować taką karteczkę koledze, koleżance. Pani pedagog specjalny  A. Żydek przeprowadziła pogadanki w klasach na temat znaczenia życzliwości w naszym życiu. Należy podkreślać jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienia dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą wypuścimy w świat do ludzi -wróci do nas ze zdwojoną siłą.  Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra codziennie. Dziś nie zabrakło komplementów, laurek, miłych gestów, zabaw i  prac plastycznych. Na koniec dnia każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

    Życzmy sobie  nawzajem by taki Dzień Życzliwości był codziennie.

     

                                  ,,Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy.''

    Zapraszam do galerii zdjęć.

    A. Żydek

  • Zebranie z rodzicami

    Dnia 23 listopada 2023 roku (czwartek), o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Łubkach, odbędzie się zebranie z Rodzicami.

     

    Serdecznie zapraszamy

  • KIERMASZ KSIĄŻEK

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Łubkach
    Łubki 58, 24-204 Wojciechów
  • 81 517 10 06

Galeria zdjęć