W naszej szkole

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów składa najserdeczniejsze życzenia Pani Dyrektor Irenie Śmiech, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły. Życzymy wytrwałości w przekazywaniu wiedzy, satysfakcji z odkrywania naszych zdolności i talentów oraz z osiąganych wyników. Niech Państwa entuzjazm i pasja zwyciężą z trudami dnia codziennego. Dużo zdrowia, optymizmu i uśmiechu każdego dnia a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

                                                                               Samorząd Uczniowski

   

 • Z wizytą w Brzechwolandii

     11 października 2023 r. uczniowie klas 0-3, pod opieką swoich wychowawców, uczestniczyli w przedstawieniu teralnym „Brzechwolandia. Spektakl przygotowany przez PSE Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza  z Wrocławia odbył się w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
    W trakcie przedstawienia, słuchając znanych wierszy Jana Brzechwy, dzieci przeniosły się w kolorowy świat marzeń, pełen radości i muzyki. Towarzysząc zabawkom Krzysia – Pajacykowi, Misiowi, Robotowi, Lalce i Tygryskowi w ich niesamowitych przygodach dzieci uczyły się jak powinno się w życiu postępować. Często przecież zapominamy o dobrym zachowaniu w domu, w szkole, na podwórku. Spektakl był bardzo dobrą okazją do poznania wspaniałych wierszy polskiego poety, który rymował piękne strofy: „Leń”, „Samochwała”, „Skarżypyta”, „Znaki przestankowe”, „Atrament”, itp.       

      Po przedstawieniu uczniowie udali się do Centrum Rekreacyjno – Edukacyjnego- KIDS’ CLUB, gdzie również miło spędzili czas, doświadczyli niesamowitych wrażeń i niezapomnianych chwil radości. W jednym miejscu dzieci mogły aktywnie wypocząć i uczyć się w trakcie zabawy. Każde dziecko znalazło  coś interesującego do wypoczynku, zabawy i nauki. KIDS’ CLUB to wyjątkowe  miejsce i wyjątkowa zabawa stymulująca rozwój dziecka we wszystkich płaszczyznach jego rozwoju: fizycznej, społecznej i poznawczej, gdzie  dzieci bawiąc się rozwijają sprawność fizyczną i koordynację wzrokowo – ruchową, kształtują orientację w przestrzeni, pobudzają wyobraźnię, uczą się współdziałania w grupie, starają się pokonywać słabości i budować swoją odwagę i rozwijają możliwości intelektualne i zdolności twórcze.   Ostatnim punktem wycieczki był zajazd do MacDonalda.

   Po dniu pełnym wrażeń wszyscy w dobrych humorach powrócili do swoich domów.

   

  Elżbieta Ryba

 • 84-ta Rocznica Masowego Mordu w Szczuczkach

  Dnia 1 października 1939 r. w miejscowości Szczuczki, w Gminie Wojciechów, Niemcy dokonali pierwszego na Lubelszczyźnie masowego mordu polskiej ludności cywilnej. Tego tragicznego dnia, w tej miejscowości, zginęło ponad stu mężczyzn w różnym wieku, a ich ciała zostały oblane benzyną i spalone w szkole. W miejscu, w którym zostały złożone ciała pomordowanych stoi dziś kapliczka – pomnik. To tam, zawsze w pierwszą niedzielę października, odbywa się uroczystość ku czci pomordowanych. W tym roku obchodziliśmy już 84-tą rocznicę tego tragicznego wydarzenia. Podczas tegorocznych obchodów przy Kapliczce, zebrało się wiele osób, którzy chcieli oddać hołd pomordowanym oraz być z ich rodzinami, w tym tak trudnym dla nich dniu. Na uroczystość przybyli Przedstawiciele: Władz Wojewódzkich, Powiatowych i Samorządowych, różnych instytucji, stowarzyszeń, organizacji kombatanckich, strażaków z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z  terenu Gminy Wojciechów oraz z Kraczewic, delegacje ze szkół oraz mieszkańcy Szczuczek i okolic. Naszą szkołę reprezentowali: uczniowie, rodzice i nauczyciele oraz Pani Dyrektor Irena Śmiech. Obchody rocznicowe rozpoczęły się od złożenia wieńców przez poszczególne delegacje przed pomnikiem pomordowanych. Następnie został wspólnie odśpiewany Hymn Państwowy. Pan Wójt Gminy Wojciechów, Artur Markowski w swoim wystąpieniu, powitał wszystkich obecnych, zgromadzonych na uroczystości oraz oddał hołd poległym spoczywającym na tym cmentarzu. Głos zabrali również zaproszeni goście. Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowanej przez młodzież ze Szkoły Podstawowej w Palikijach. Swój hołd poległym w słowach pieśni wyraziły również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Jedyneczki”, Kapela Wojciechowska oraz Kapela Orkiestry Dętej. Podczas uroczystości upamiętniających tę zbrodnię, zgromadzeni mogli wysłuchać także wzruszających wspomnień naocznych świadków (głos zabrali pan Jan Czępiński oraz pani Cecylia Makuch z domu Marczyńska). Głównym punktem uroczystości była Msza Św. w intencji Pomordowanych odprawiona przez ks. Marka Jaworskiego, Proboszcza Parafii Łubki oraz ks. prof. Włodzimierza Bielaka z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. O oprawę muzyczną zadbała Kapela Wojciechowska oraz pan Organista.

  Aneta Zubrzycka

 • Narodowe Czytanie w Szkole Podstawowej w Łubkach

   

  "Zawsze jest pora i widzieć i mówić prawdę" - Eliza Orzeszkowa

   

  Powyższe przesłanie towarzyszyło akcji Narodowego Czytania, do której przystąpiliśmy po raz kolejny od wielu lat w dniu 27 września 2023 r. o godzinie 18.00.

  Uczniowie klasy ósmej już na początku września zapoznali się ze scenariuszem i przystąpili do prób czytania tekstu. Ustalono datę występu, w sali zawisły litery i portret Elizy Orzeszkowej  starannie przypięte przez Panie Katarzynę Kalicką i Jolantę Wieczorek.

  Pani Dyrektor  Irena Śmiech zaproponowała, że może zrobimy przy tej okazji wieczornicę dla lokalnej społeczności, zaprosimy do szkoły gości i  mieszkańców okolicznych wsi.

  Pewnego dnia Panie Agnieszka Kołodziejczyk i Ania Tarka zaoferowały pomoc przy przygotowaniu dekoracji, wypożyczenie strojów z okresu powstania styczniowego, a nawet swój udział w czytaniu.   Prace nad spektaklem nabraly tempa i artystycznych rumieńców. Zaproszenia zostały dostarczone i z zapałem przystąpiono do licznych prób, na których ciągle rodziły się nowe pomysły, a rekwizytów i elementów wystroju ciągle przybywało.

  Sala udekorowana została niezwykle barwnie i w pełni oddawala klimat dworku w Korczynie. Dodatkowego uroku dodały prace Pana Darka Sadlaka, który przywiózł swoje drewniane lampy, zegary, lustra i inne wyroby.

  Nagranie z przebiegu uroczystości oddaje wprawdzie ostateczny efekt, ale na pewno nie odzwierciedla emocji, zaangażowania, współpracy, miłej atmosfery, jaka panowała nie tylko w czasie prób, ale też wtedy, gdy pojawili się licznie przybyli goście. Sala napełniła się po brzegi i po bardzo ciepłym powitaniu przez Panią Dyrektor wybrzmiały kolejne dialogi, sceny, opisy, słowa pieśni i melodia " Ty pójdziesz górą, a ja doliną " w wykonaniu Pani Katarzyny Masiukiewicz i Pana Leszka Iwaniaka. Dużo mądrych spostrzeżeń na temat mezaliansu przekazała Zdzisława Gadatliwa, a Pan Marek Krótki streścił powieść  Elizy Orzeszkowej w 111 słowach.

  Nie obyło się bez śmiechu, ale też wzruszeń i zachwytu, nawet bardzo młodej widowni. Po spektaklu wszyscy mogli skorzystać  z pysznego ciasta, kawy i herbaty, pooglądać rekwizyty, rękodzieła artystyczne, stroje i przede wszystkim podzielić się miłymi wrażeniami.

  Dziś już wiemy, że pomysł wieczornego spotkania z tejże okazji był bardzo dobry. Wpisy w kronice zawierają potwierdzenie, że było warto.

  Pani Dyrektor Irena Śmiech podziękowała wszystkim przybyłym: Pani Sekretarz Annie Pyź, Panu Michałowi Sumińskiemu - Przewodniczącemu Rady Gminy Wojciechów,  Radnym Jarosławowi Zubrzyckiemu i Dariuszowi Kołodziejczykowi, Pani Dyrektor Irenie Zubrzyckiej, Pani Helenie Rejmak, a także sąsiadom, przyjaciołom,  rodzicom i uczniom naszej szkoły.

  Kolejne Narodowe Czytanie w Szkole Podstawowej w Łubkach przeszło do historii, jako wydarzenie niezwykle podniosłe i uroczyste, które mogło takie być dzięki udanej współpracy rodziców, uczniów i nauczycieli. 

  Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli trud, talent, zaangażowanie i serce w to wyjątkowe przedsięwzięcie, zapewnili koloryt i oprawę, przynieśli kwiaty, ciasto, poświęcili swój czas na wspólne spotkanie, rozmowy, bo zawsze jest pora i widzieć  i   mówić prawdę.

  Wyrazy wdzięczności pragniemy też skierować do Pani Małgorzaty Olejnik ze Stowarzyszenia Historycznego Ćwieki ze Starościna za nieodpłatne użyczenie strojów oddających klimat powieści "Nad Niemnem". Liczymy na dalszą  współpracę z naszą szkołą.

  „Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna.”

  Franklin Delano Roosevelt
                                             

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu, który przygotowała i opracowała Pani Aneta Zubrzycka.

  Elżbieta Wącior

 • Nasza szkoła gościła Radio Lublin

  Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji o nas i nie tylko... 25.09.2023 Magda Grydniewska „Bo to jest dwór” 

 • SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POLICJI

  Dnia 21 września, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z policjantami. Naszymi gośćmi byli: aspirant Cezary Jurak oraz starszy aspirant Wojciech Sito z Komisariatu Policji w Bełżycach.

  Spotkanie podzielone było na dwie części: dla klas młodszych i dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz dla uczniów              klas IV - VIII.

  Najmłodsi,  bardzo aktywnie brali udział w rozmowie dotyczącej bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych oraz jak należy zachować się przed przejściem dla pieszych i bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy. Panowie Policjanci, przypomnieli również dzieciom o konieczności noszenia elementów odblaskowych, zwłaszcza jesienią, gdy widoczność zaczyna być niedostateczna. Funkcjonariusze policji, zwrócili także uwagę na konieczność jazdy młodszych dzieci w fotelikach, czy też na podstawkach z zapiętymi pasami. Wytłumaczyli,  jak należy zachowywać się, gdy zaczepi ich obca, nieznajoma osoba lub zaatakuje pies. Dzieci miały okazję poćwiczyć "pozycję bezpieczną" wcześniej zademonstrowaną przez jednego        z uczniów. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz wyposażenia policjanta. Uczniowie mieli okazję przymierzyć kajdanki oraz potrzymać pałkę. Spotkanie z Policjantami cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczyło mnóstwo pytań zadawanych przez najmłodszych. W drugiej części spotkania  uczestniczyli uczniowie klas IV - VIII. Policjanci przypomnieli uczniom jak należy: bezpiecznie, od ilu lat, z jaką prędkością i jakimi środkami transportu poruszać się po drogach publicznych. W sposób jasny i zrozumiały przedstawili uczniom jakie grożą konsekwencje nie stosowania się do przepisów ruchu drogowego. Prowadzący spotkanie zwrócili również uwagę,  na coraz częściej spotykaną agresję i przemoc    w środowisku szkolnym oraz Internecie. Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się, jakie mają prawa i obowiązki w świetle przepisów prawa oraz kto i kiedy ponosi odpowiedzialność, gdy dojdzie do przewinienia. Zostali również zapoznani z procedurami postępowania wobec sprawcy przemocy, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Podczas spotkania poruszony został temat szeroko rozumianych używek, przyczyn sięgania po środki odurzające wśród nastolatków oraz ich wpływu na organizm młodego człowieka. 

  Dziękujemy aspirantowi Cezaremu Jurakowi oraz starszemu aspirantowi Wojciechowi Sito za przeprowadzenie zajęć w naszej szkole. Mamy nadzieję, że przeprowadzona prelekcja przyczyni się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych i niebezpiecznych wśród uczniów i wpłynie pozytywnie na ich zachowanie w szkole i poza nią.

   

  J. Wieczorek

 • Kapelusz Pani Jesieni-konkurs

  Samorząd Uczniowski

  Zaprasza wszystkie dzieci

  wraz z rodzicami, opiekunami do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym:

  ,,Kapelusz Pani Jesieni”

    

                Cele konkursu:

  -uwrażliwienie dzieci na piękno nadchodzącej pory roku

  -rozwijanie aktywności twórczej, kreatywności dzieci

  -kształtowanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej

  -rozbudzanie zainteresowań różnymi formami i technikami plastycznymi

  -odczuwanie satysfakcji, radości, zadowolenia z dzieła wykonanego ze swoimi najbliższymi i możliwości  eksponowania  go dla szerszego grona widzów

  -wzmacnianie więzi rodzinnych.

   

  Regulamin konkursu:

  -Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy członkowie rodziny

  -Zadaniem uczestników jest wykonanie kapelusza wykorzystując barwy jesienne w połączeniu z darami przyrody (np. jarzębina, liście, orzechy…itp.)

  -Praca ma mieć formę przestrzenną (czyli można go nałożyć na głowę, przenieść go w ręce), chętne osoby będą mogły się zaprezentować szerszej publiczności na pokazie.

  -Jedną pracę przestrzenną –kapelusz -dostarcza uczeń (rodzeństwo także jedną)

  -Do pracy należy dołączyć metryczkę z informacją o autorze

   

  -Prace należy dostarczyć do p. Anety Żydek w terminie-

                                 - od 9 do 12 października 2023r.

   

  Tylko w tym terminie dostarczone prace będą brane

  pod ocenę komisji.

   

  -Komisja będzie oceniać oryginalność, pomysłowość, technikę wykonania

  - Dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie przewidziano nagrody, których sponsorem jest SU.

   

  Serdecznie zapraszamy

  Samorząd Uczniowski

   

  -

 • Narodowe Czytanie w Szkole Podstawowej w Łubkach

 • Dzień Przedszkolaka

      20 września to już od 10 lat dzień, w którym swoje święto obchodzą przedszkolaki z całej Polski. Również dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Łubkach uczciły ten wyjątkowy dzień. Każdy przedszkolak na tą okazję założył na siebie piękne ubranko. O godzinie 10.00 uroczyście Dzień Przedszkolaka otworzyła Pani Dyrektor, składając przedszkolakom życzenia z okazji ich święta. Tego dnia nie zabrakło wyjątkowych zabaw z kolorową chustą, tańców, szaleństwa z bańkami mydlanymi.  Rodzicom przedszkolaków dziękujemy za pyszny poczęstunek w postaci ciasteczek, soków i owoców.

  Katarzyna Masiukiewicz

 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2023/2024

  12 września 2023r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

  W skład zarządu SU weszli:

  Przewodnicząca SU Julia Grzegorczyk kl. VIII

  Zastępca Przewodniczącej Nikola Barwiak kl. VIII

  Skarbnik Klaudia Tarka kl. VIII

  Kronikarz Anna Borkowska kl VIII

  Pozostali kandydaci będą należeć do sekcji : dekoracyjnej, ekologicznej, organizacyjnej.

  Opiekunem SU wybrana została p.Aneta Żydek

  Nowej Radzie SU gratulujemy i życzymy realizacji wielu ciekawych pomysłów. Do współpracy zapraszamy całą społeczność szkolną.

                                                                                                                          Opiekun SU: A Żydek

   

 • Uwaga, salmonella

   

  Szanowni Państwo,

  Państwowy Inspektor Sanitarny w Lublinie w związku ze wzrostem zakażeń salmonellą wśród dzieci  
  na terenie Lublina i powiatu lubelskiego prosi o uwrażliwienie na przestrzeganie zasad higieny podczas przygotowywania posiłków, szczególnie z użyciem jaj wiejskich i zakupionych na targowisku.

  Podjęcie działań profilaktycznych  może przyczynić się do ograniczenia zakażeń salmonellą wśród najmłodszych, dla których jest ona szczególnie niebezpieczna.

  W załączeniu  materiały edukacyjne.

  salmonella_ulotka_2023.jpg.pdf

  salmonella_ulotka_1.jpg.pdf

  bezpieczenstwo_zywnosci_ulotka_3.jpg.pdf

  Więcej informacji na temat profilaktyki chorób zakaźnych znajduje się pod adresem

  https://www.facebook.com/psselublin/?locale=pl_PL

   

  D. Kołodziejczyk

   

   

 • DZIEŃ KROPKI

  15 września dzieci z zerówki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto, które ma na celu pobudzenie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Na zajęciach dzieci poznały genezę święta. Z uwagą wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas bez względu na wiek ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, często potrzebujemy kogoś, kto ten talent w nas zauważy. Tego dnia motywem przewodnim zabaw i prac plastycznych była kropka.

   

  J.Wieczorek

 • Podziękowanie dla Sołectw

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Propozycja ubezpieczenia dzieci

  Nieszczęśliwy wypadek może się zdarzyć w różnych miejscach: np. w przedszkolu, szkole, na szkolnej wycieczce czy podczas wyjścia z klasą do kina, na wakacjach, a nawet w domu. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę ubezpieczenia NNW PZU Edukacja.

  Teraz możesz łatwo ubezpieczyć swoje dziecko – aby to zrobić, kliknij w poniższy link. Znajdziesz w nim informacje o ubezpieczeniu. Szczegółowy zakres każdej z propozycji ubezpieczenia zamieściliśmy w załączniku.

  • Propozycja 1 – suma ubezpieczenia 12 000 zł, składka roczna 30 zł
  • Propozycja 2 – suma ubezpieczenia 15 000 zł, składka roczna 37 zł
  • Propozycja 3 – suma ubezpieczenia 20 000 zł, składka roczna 48 zł

  https://ubestrefa.pl/oferta/6s5ut8

  • Propozycja 4 – suma ubezpieczenia 30 000 zł, składka roczna 55 zł
  • Propozycja 5 – suma ubezpieczenia 50 000 zł, składka roczna 91 zł
  •  Propozycja 6 – suma ubezpieczenia 70 000 zł, składka roczna 121 zł

  https://ubestrefa.pl/oferta/hnwagv

  • Propozycja 7 – suma ubezpieczenia 100 000 zł, składka roczna 161 zł
  • Propozycja 8 – suma ubezpieczenia 150 000 zł, składka roczna 237 zł
  • Propozycja 9 – suma ubezpieczenia 200 000 zł, składka roczna 349 zł

  https://ubestrefa.pl/oferta/3x3l43

  Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie, uzupełnij formularz zgłoszenia.

  Gdy opłacisz składkę, otrzymasz certyfikat/polisę ubezpieczenia.

  NNW PZU Edukacja to ochrona:

  bez względu na miejsce – ubezpieczenie działa na całym świecie (z wyjątkiem usług assistance, które zapewniamy tylko w Polsce),

  bez względu na czas – ochrona działa 24 godziny na dobę przez cały okres ubezpieczenia.

  Ubezpieczenie obejmuje m.in.:

   złamania, zwichnięcia, oparzenia, odmrożenia, wstrząśnienie lub podejrzenia wstrząśnienia mózgu, pogryzienia, ukąszenia, porażenie prądem lub piorunem, zatrucia gazami i produktami chemicznymi,

   ciężkie choroby: m.in. cukrzycę typu 1, neuroboreliozę, wściekliznę i także sepsę,

   trwały uszczerbek na zdrowiu spowodowany poważnym uszkodzeniem ciała, krwotokiem śródczaszkowym lub zawałem serca,

   wypadki spowodowane uprawianiem sportów(rekreacyjnie, wyczynowo, zawodowo) – nawet tych wysokiego ryzyka,

   zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, a także zakupu ortez, szyn, gorsetów, aparatów słuchowych oraz odbudowy stomatologicznej zębów stałych,

   usługi assistance: pomoc medyczną, rehabilitacyjną i pielęgniarską, pomoc psychologa (nawet do 2000 zł) oraz korepetycje (do 1200 zł)...

  …a to jeszcze nie wszystko.

  Szczegółowy zakres ubezpieczenia zamieściliśmy w załączniku.

  Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem

  Zbigniew Grabczak

  Doradca PZU

  tel.: 609526127

  Zakładem ubezpieczeń jest PZU SA. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń, w tym definicje zdarzeń objętych ochroną, zakresu odpowiedzialności, wyłączeń i ograniczeń odpowiedzialności, znajdują się w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU) NNW PZU Edukacja, dostępnych u naszych agentów, w naszych oddziałach i na pzu.pl. Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA), Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 9831, NIP: 526-025-10-49, kapitał zakładowy: 86 352 300 zł, wpłacony w całości, Rondo Ignacego Daszyńskiego 4, 00- 843 Warszawa, pzu.pl, infolinia: 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora). Wiadomość ta jest przeznaczona wyłącznie dla jej zamierzonego adresata i może zawierać informacje zastrzeżone oraz prawnie chronione.Jeśli przez pomyłkę otrzymali Państwo tę wiadomość, proszę poinformować nadawcę o tym fakcie i usunąć wiadomość wraz z załącznikami.

   
  Ulotka_NNW_Edukacja_DIGITAL_20230612_v2.pdf

 • Nowy rok szkolny 2023/2024 rozpoczęty

  Inauguracja nowego roku szkolnego w naszej placówce miała podniosły i uroczysty charakter. Spotkanie w szkole poprzedziła msza święta odprawiona przez Proboszcza ks. kanonika Marka Jaworskiego, który modlił się z uczestnikami o bezpieczny i owocny nowy rok szkolny, obfitujący w radosne chwile i bogactwo nowych doświadczeń, podczas których można spotkać wszechobecnego Boga. Po raz pierwszy do całej społeczności szkolnej przemówienie powitalne wygłosiła nowa Pani Dyrektor Irena Śmiech. Zwróciła się do uczniów, nauczycieli i rodziców z serdecznymi życzeniami sukcesów, udanej współpracy, zrozumienia i wzajemnej życzliwości. Równie ciepłe słowa do zebranych wygłosił Pan Wójt Artur Markowski, a wspaniały bukiet kwiatów dla Pani Dyrektor był wyrazem szacunku i wsparcia na nowym etapie kariery zawodowej.

  Miłym akcentem był też występ Jasia, Mateusza i Łukasza, którzy słowami wierszy wspominali wakacje
  i przekonywali, że warto wracać do szkoły, kolegów, książek i nauki.

  Po spotkaniu z wychowawcami, w klasach odbyły się pierwsze  rozmowy i zapoznanie z planem lekcji.

  Życzmy sobie na początek wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy, pokonywaniu własnych słabości, a przede wszystkim tego, by szkoła była dla wszystkich drugim domem, pełnym ciepła, zrozumienia i miłości.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

 • Wyprawka 6-latka na rok szkolny 2023/2024

 • Wyprawka Młodszy Oddział Przedszkolny na rok szkolny 2023/2024

 • Wyprawka szkolna dla klas I-III na rok 2023/24

  Drodzy Rodzice !

  W związku z nadchodzącym Nowym Rokiem Szkolnym zamieszczamy Wyprawkę dla klas 1-3

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Łubkach
  Łubki 58, 24-204 Wojciechów
 • 81 517 10 06

Galeria zdjęć